Hakkımızda

Hakkımızda

ÖNCE İNSAN

İlk önce müşterilerinin ve çalışanlarının mutluluğu ilkesini benimsemiş Set Elektronik Limited Şirketi 1996 yılında İstanbul'da çeşitli elektrikli malzemeler üretmek amacıyla kuruldu.
Kuruluşunun ilk dönemlerinde değişik elektrikli malzemelerin üretimini yapan firmamız ilerleyen yıllarda switch üretimi konusunda branşlaşma kararı alarak bu alanda çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Switch üretimi konusunda gerekli; donanımlı insan kaynağı üretim bilgisi,makine parkı ,arge altyapısı, ve yeterli sermaye birikimine sahip olan firmamız; mevcut ürünlerini itina ile müşterilerine ulaştırarak yüksek kalite ve makul fiyat anlayışı ile müşterileriyle işbirliği halinde çalışmaktadır.

Ürünlerimiz 2006 yılından itibaren firmamıza tescilli "SETEL" markası ile yurtiçi ve yurt dışı müşterilerimize ulaşmaktadır. 

Öncelikle tuşlu ve butonlu anahtar olmak üzere ürünlerimiz, grup prizler,gece lambaları, arapuarlar,elektrikli mutfak eşyaları vb. pekçok elektrikli ürünlerde güvenle kullanılmaktadır. Ülkemizin önemli üretici firmalarının anahtar tedariğini sağlayan firmamız ürünlerinin yüzde otuzluk kısmını da yurtdışı pazarlarına ulaştırmaktadır. 
Yurt içinde  ’’SETEL’’ adını kalitesiyle ezberleten ürünlerimizin  markamızla istenmekte olması yurtdışı pazarında da markamızı sağlamlaştırmak adına bize gayret vermektedir. Doğaya ve insana duyarlı imalat yapan sıfır hata anlayışıyla çalışan firmamız ürünlerinin kalitesini daima standartların üstünde tutarak yeni ürünleri, pazara sunma çalışmalarına devam etmektedir.